Stało się – w końcu, po długiej budowie lub remontach masz swój wymarzony dom z funkcjonalną kuchnią oraz pięknym salonem. Teraz pora na odwiedziny gości; jeśli nie posiadasz jeszcze serwisu do herbaty, to będzie dobry moment na inwestycję. Piękny i elegancki serwis do herbaty to nie tylko wygoda, ale również ozdoba stołu.

Dlaczego warto?

Możesz oczywiście zapraszać gości na kawę lub herbatę bez serwisu – wystarczy zestaw kilku filiżanek lub kubków. Serwis do herbaty podkreśla jednak dodatkowo rangę spotkania; będzie niezastąpiony, jeśli spodziewasz się wizyty teściowej lub zapraszasz bliskich na imieniny. Elegancki serwis do herbaty nigdy nie wyjdzie z mody, dlatego nie wahaj się dłużej nad zakupem i wybierz piękny serwis do herbaty do swojego domu.

Jaki wzór wybrać?

Możesz wybierać spośród wielu modeli: delikatne filiżanki ze złoconym brzegiem czy pięknie zdobiony serwis do herbaty w róże? A może postawisz na kolor? Eleganckie serwisy do herbaty to przede wszystkim klasyczny kształt: szerokie filiżanki z wąskim uszkiem, zdobione talerzyki oraz wygodny dzbanek. Nie znaczy to jednak, że nie możesz zdecydować się na nowoczesny wariant: ważne, by serwis był nie tylko piękny, ale również wygodny w użyciu. Zastanów się także, ilu gości planujesz zazwyczaj przyjmować: serwisy do herbaty dostępne są w wariancie sześciu, ośmiu lub dwunastu sztuk. Jeśli tylko masz możliwość przechowywania, wybierz większy komplet – unikniesz problemów z dopasowywaniem nowego zestawu, gdy ten zostanie wycofany z oferty.