W Twoim designerskim mieszkaniu nie ma miejsca na serwis do kawy i herbaty? Zastanów się dobrze: wcale nie musisz sięgać po filiżanki w różany wzorek czy typowe spodeczki do nakładania na nie domowego sernika. Nowoczesny serwis do kawy i herbaty jest zupełnym zaprzeczeniem takiego elementu wyposażenia: to modny zestaw, który doskonale sprawdzi się w nowoczesnym mieszkaniu.

Nowoczesny serwis – czyli jaki?

To przede wszystkim modny serwis do kawy i herbaty; zamiast klasycznych wzorów i kształtów, które znamy z babcinych salonów możesz zdecydować się na zestaw, który będzie przywodził na myśl spotkania w najmodniejszej kawiarni. Możesz bawić się kolorami oraz kształtem i wybierać spomiędzy serwisów w odcieniach bieli, zestawów z interesującymi nadrukami czy ciekawych serwisów o niebanalnym kształcie. To od Ciebie zależy, jaki serwis do kawy i herbaty stanie w Twoim salonie.

Postaw na ciekawy design

Zamiast zastanawiać się nad mlecznikiem lub cukiernicą, poszukaj ciekawych serwisów do kawy i herbaty: wiele propozycji znajdziesz przede wszystkim w sklepach internetowych. Kwadratowe filiżanki? Może nie będą tak wygodne jak tradycyjne, ale z pewnością będą prezentowały się doskonale w modernistycznym mieszkaniu. A może zaszalejesz z kolorem? Nikt nie powiedział, że serwis do kawy i herbaty nie może być czarny lub ogniście czerwony. Z kolei w mieszkaniu w skandynawskim stylu doskonale sprawdzi się serwis z nieco grubszymi filiżankami i solidnymi spodkami w jasnych, klasycznych kolorach.