Zastanawiasz się, co podarować Młodej Parze z okazji ich ślubu? Coraz częściej nowożeńcy proszą o koperty z pieniędzmi: to najwygodniejszy dla obu stron prezent, bowiem kwotę przeznaczyć mogą na remont mieszkania czy podróż poślubną. Jeśli jednak chcesz uczcić ten wyjątkowy dzień i decydujesz się na wręczenie prezentu, postaw na sprawdzone propozycje.

Tradycyjna lub modna karafka

Karafki znowu świętują wielki powrót! Nie są już kurzącymi się kryształowymi bibelotami: wręcz przeciwnie, panie domu chętnie trzymają w nich wino, panowie zaś – whisky. Jeśli szukasz dodatku do prezentu lub chcesz podarować Młodej Parze niezobowiązujący prezent, karafka będzie idealną propozycją. Możesz dołączyć do niej również butelkę ulubionego alkoholu i stworzyć w ten sposób elegancki zestaw.

A może serwis?

Serwis do kawy i herbaty dawniej był jednym z popularniejszych prezentów; obecnie niewiele osób decyduje się na taki zakup, ponieważ ciężko jest trafić w gust nowożeńców. Jeśli jednak wiesz, że przyda im się nowoczesny serwis do kawy i herbaty lub szukają czegoś do używania na co dzień, taki prezent może okazać się strzałem w dziesiątkę. Nie wiesz, jaki serwis do kawy i herbaty wybrać? Zdecyduj się na bon podarunkowy, by Młoda Para sama wybrała sobie idealnie dopasowany do ich potrzeb serwis. Doskonale sprawdzają się też wszelkie klasyczne propozycje z delikatnymi zdobieniami; szczególnie jeśli wiesz, że nowożeńcy dopiero wprowadzają się do nowego domu lub mieszkania.