Zastanawiasz się, jaki serwis do herbaty wybrać? W sklepach z porcelaną znajdziesz przede wszystkim klasyczne propozycje. Nie zawsze jednak pasują one do wystroju nowoczesnych mieszkań; wybierz wzór, który z jednej strony będzie odpowiadał Twoim preferencjom, z drugiej z kolei wpasuje się także w wystrój salonu.

Ponadczasowa biel

Jeśli chodzi o biały kolor, jest to rozwiązanie, które nigdy się nie znudzi; biały serwis do herbaty jest elegancki, a dzięki niewielkim zdobieniom nabierze również charakteru. Coraz częściej spotkać można również serwis do herbaty stylizowany nieco na naczynia dostępne w hotelu: białe, minimalistyczne filiżanki i talerzyki doskonale sprawdzą się w nowocześnie urządzonych wnętrzach, pełnych światła i przestrzeni. Z kolei połączenie bieli oraz delikatnych wzorów lub pastelowej kolorystyki będzie modnym rozwiązaniem dla każdej pani domu.

Wybierz ulubiony wzór

Kochasz róże? Poprawiają Ci humor naczynia w kropki? A może wolisz geometryczne wzory? Delikatny złoty brzeżek czy swojska krata? Wybierając serwis do herbaty kieruj się przede wszystkim swoim gustem. To od Ciebie zależy, w jakim stylu chcesz urządzić swój dom, a podczas wybierania serwisu pomyśl o tym, że to właśnie Ty będziesz korzystać z niego najczęściej. Modne nowoczesne serwisy to nie tylko wzornictwo, ale również ciekawe kształty. Może zamiast klasycznego dzbanka i filiżanek wybierzesz ciekawe i niebanalne propozycje? W sklepach z porcelaną oraz na stronach internetowych znajdziesz wiele stylowych serwisów do herbaty.