Serwis do kawy i herbaty to zestaw, który wyciąga się trzy razy do roku: na święta oraz imieniny? Jeśli w Twoim domu wygląda to właśnie w ten sposób, pora na prostą inwestycję: codzienny serwis do kawy i herbaty. Gwarantujemy, że cała rodzina pokocha korzystanie z niego nie tylko od święta, ale również podczas codziennych wspólnych posiłków.

Złote brzegi? Niekoniecznie

Serwis do kawy i herbaty ze złotymi brzegami pozostaw raczej na wizytę dalszej rodziny lub imieninowe spotkanie z przyjaciółmi. Serwis do kawy i herbaty do używania na co dzień powinien być jednocześnie wygodny i piękny; możesz zdecydować się na nowoczesny design lub postawić na klasykę. Serwis w kropki? Czemu nie! A może zestaw w tulipany? Poprawi humor wszystkich domowników, szczególnie podczas zimowych miesięcy. A może białe, masywne filiżanki nawiązujące swoją estetyką do hotelowego wyposażenia? Do takiego serwisu dobierz kolorowe serwetki oraz inne dodatki – zyskasz niepowtarzalny wystrój.

Najważniejsza jest wygoda

Delikatne filiżanki nie sprawdzą się zbyt dobrze podczas pospiesznych poranków, kiedy każdy z domowników szykuje się do wyjścia i biega po domu z kawą czy herbatą. Zamiast pięknie zdobionych spodeczków i filiżanek w różany wzór wybierz masywniejsze filiżanki, które poradzą sobie w trudniejszych warunkach, a po skończonym użytkowaniu bez problemu umyjesz je za pomocą zmywarki. Nie zapomnij o wygodnym dzbanku, który pomieści dużą porcję herbaty dla wszystkich domowników.