Zastanawiasz się, gdzie kupić serwis do kawy i herbaty? Jeśli masz już upatrzony swój wymarzony wzór oraz kształt, masz kilka możliwości zakupu. Do najpopularniejszych należy wizyta w sklepie stacjonarnym lub zakupy online. Obydwa rozwiązania mają swoje zalety i wady – to od Ciebie zależy, gdzie zdecydujesz się kupić swój serwis do kawy i herbaty.

Sklep stacjonarny – sprawdź, co kupujesz

Podczas wizyty w sklepie stacjonarnym możesz upewnić się, że to na pewno ten serwis do kawy i herbaty skradł Twoje serce; to duża zaleta, jeśli do tej pory pojawiał się tylko w swoim internetowym wydaniu. Na żywo możesz wziąć do ręki spodeczki, sprawdzić, czy filiżanka wygodnie leży w dłoni oraz sprawdzić, jak prezentują się wzory. Problemy zaczynają się jednak po zakupie: jak dostarczyć serwis do kawy i herbaty do domu? Nawet posiadacze samochodów mogą mieć z tym problem, ponieważ podczas przewozu delikatnej porcelany należy szczególnie uważać.

A może zakupy online?

Podczas zakupów w sklepie internetowym podejmujesz decyzję w oparciu o dostępne zdjęcia; choć zwykle są one bardzo szczegółowe, to jednak może zdarzyć się sytuacja, w której serwis wygląda nieco inaczej niż na zdjęciach. Wielką zaletą jest jednak możliwość zamówienia dostawy do domu; w przypadku dużych serwisów będzie to znaczące udogodnienie. Ceny serwisów dostępnych w Internecie są także zwykle nieco niższe od zestawów kupowanych w sklepach stacjonarnych. Pamiętaj, by zakupy robić wyłącznie na stronach renomowanych salonów.