Nowoczesne wnętrza nie są dla Ciebie? Nie każdy lubi meble o designerskich kształtach, specyficzne oświetlenie czy charakterystyczne ozdoby. Jeśli marzy Ci się tradycyjny salon z pełnym wyposażeniem, który będzie łączył w sobie komfort oraz wygodę, postaw na kilka sprawdzonych rozwiązań. Dzięki nim uda Ci się stworzyć piękne i jednocześnie przytulne wnętrze.

Kanapa – serce salonu

Bez wygodnej kanapy salon nie będzie kompletnie wyposażony. Kanapa często jest sercem całego domu: to na niej spotykają się po całym dniu domownicy, na niej również siedzicie wspólnie podczas weekendów. Nowoczesne leżanki wykonane ze śliskiej skóry to propozycja dla odważnych: jeśli Ty cenisz sobie przede wszystkim komfort, postaw na wygodny narożnik, na którym każdy znajdzie miejsce dla siebie.

Nie zapomnij o dodatkach

Czy serwis do kawy i herbaty może stanowić ozdobę salonu? Oczywiście – wcale nie oznacza to, że musisz chować go w witrynce z minionej epoki. Wręcz przeciwnie: pięknie wyeksponowany serwis do kawy i herbaty będzie stanowił uzupełnienie wystroju wnętrz. Zdecyduj się na prosty serwis do kawy i herbaty o klasycznym kształcie i delikatnych kwiatowych wzorach – w ten sposób nadasz salonowi przytulności. Taki serwis pięknie prezentuje się również na ozdobnej tacy ustawionej na komodzie w salonie. W każdej chwili możesz z niego skorzystać – zwłaszcza jeśli zaprosisz gości na aromatyczną kawę oraz pyszne ciasto. Oprócz serwisu postaw także na kwiaty doniczkowe, które będą stanowiły doskonałe uzupełnienie aranżacji wnętrz.